İBRAHİM FETHİ SEL

İBRAHİM FETHİ SEL

KÖŞE YAZARI
Yazarın Tüm Yazıları >

 SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ

A+A-

Düzcespor maçı ilkyarının son maçı sahamızda.Bu maçla ilgili Çaraşambaspor yönetimi seyircilerimizin maça gelmesi ile ilgili bir kampanya başlattı.

          “     SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ

Pazar günü sahamızda oynayacağımız ligin ilk yarısının son maçında lider Düzcespor maçına tüm taraftarlarımız davetlidir.

Özkan YILDIRIM   ÇARŞAMBASPOR KULÜP BAŞKANI  “

              26 Aralık Pazar günü saat 13,00 de Çarşamba Şehir stadında oynanacak maçın bilet fiyatları yasal olarak alınması gerektiği için sembolik olarak 1 Tl olarak belirlendi.

              Özkan Başkanda bunun Basın ve sosyal medya yolu ile duyurdu artık görev Çarşambalı sporsever hemşehrilerimizde.

              Pazar günü stadyumu doldurarak takımımızın 90 dakika bitimine kadar yanında olalım.

              Bu maçtan alacağımız 3 puan bizi ikinci yarıya dair tüm yaklaşımlarımızda farklı düşünmeye itecek ve yapacağımız transferlerde önümüzü açacaktır kanaati taşıyorum.

              Belediye Başkanımız Halit DOĞAN  seçildiği günden beri Çarşambaspora verilmesi gereken tüm katkıyı fazlasıyla veriyor ve bu takımın kümede kalabilmesi adına da gereğini yapacağından kuşkum yok.

             Bu sene bir çok talihsizlik yakamızı bırakmadı inşallah ikinci yarıyada iyi bir başlangıç yaparak bu talihsizliği yeneceğiz.

             Çarşambaspor bu şehrin markalarından biri,Yeşilırmak neyse,Kıvratma neyse , Sekiz köşe kasket ,yumurta topuk Ayakkabı neyse Çarşambasporda bu şehrin markası.

             Bu markaya hep birlikte sahip çıkarsak bir anlam kazanacaktır.

            Çarşambalı sporseverler  Pazar günü takımına, markasına  sahip çıkma noktasında gereken adımı atacaktır.

            Samsunsporun sahasında oynadığı Ankaragücü maçında 10 bin seyirci vardı ve atmosfer tamamen farklı idi sahada ve 2-0 kazanmıştık,3 gün sonra Hafta içi olduğu için Bolu maçında 2500 kişi vardı ve daha zayıf olan Bolu takımına puan verdik.

             Seyirci 12 adamdır ve galibiyetlerinde baş mimarıdır her zaman .

             Sağlıklı ve spor dolu günler diliyorum.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar