ele geçirildi
Ele Geçirildi haberleri ve son dakika gelişmelerine ait tüm haberleri listeleyin.
Eskişehir'de dev uyuşturucu operasyonu: 2 kilo metamfetamin ele geçirildi
Jandarma uyuşturucu operasyonu: 4 kilo uyuşturucu madde ele geçirildi
Samsun'da 273 bin uyuşturucu hap ele geçirildi
Manisa’da 57 bin sentetik ecza hapı ele geçirildi
Afyonkarahisar'da uyuşturucu operasyonu: 17 bin 600 kullanımlık madde ele geçirildi
Uzunköprü'de uyuşturucu operasyonu: 568 adet hap ele geçirildi
Kapıkule’de 67 canlı piton ele geçirildi
Samsun'da narkotik operasyonu 3 ilçede 117 bin 646 sentetik ecza ele geçirildi
Elazığ'da uyuşturucu operasyonu: Rekor madde ele geçirildi, 12 kişi tutuklandı
35 ilde uyuşturucu operasyonu: 653 kilo madde ve 410 bin hap ele geçirildi
Sinop'ta uyuşturucu operasyonu: 3 bin 877 kullanımlık madde ele geçirildi, 2 tutuklama
Samsun'da kaçak sigara operasyonu: 40 bin doldurulmuş makaron ele geçirildi
Samsun’da kaçak tütün operasyonu: Binlerce ürün ele geçirildi
Samsun’da uyuşturucu operasyonu 756 kök kenevir ele geçirildi
Samsun'da rekor miktarda sentetik ecza hap ele geçirildi
Aksaray’da iki milyon yüz bin liralık kaçak makaron ve tütün ele geçirildi
Samsun'da dev uyuşturucu operasyonu: 12 bin 36 hap ele geçirildi
Manisa'da uyuşturucu baskını: 110 bin sentetik hap ele geçirildi
Bafra’da kaçak tütün operasyonu: 810 ürün ele geçirildi
Samsun İlkadım'da uyuşturucu operasyonu 8 bin sentetik ecza ele geçirildi
Samsun'da tonlarca kaçak etil alkol ele geçirildi
Samsun'da uyuşturucu operasyonu 1 kilo 225 gram metamfetamin ele geçirildi
Adalet Bakanı Gürlek açıkladı: Mersin Limanı’nda 350 kilo kokain ele geçirildi
Samsun’da 7 bin 287 sentetik ecza ve çeşitli uyuşturucu maddeler ele geçirildi
Samsun'da kaçak tütün operasyonu: 5 bin 200 dolu makaron ele geçirildi
Zehir tacirlerine 71 ilde operasyon: 2 ton 367 kilo uyuşturucu ele geçirildi
Samsun Bafra'da uyuşturucu operasyonu 63 kilo esrar ele geçirildi
Polisin durdurduğu araçta 900 gram uyuşturucu ele geçirildi
Denizli'de 104 bin sentetik hap ele geçirildi: 4 kişi tutuklandı
Samsun’da kaçakçılık operasyonu: 10 bin makaron ele geçirildi
Samsun’da uyuşturucu operasyonu: 760 gram metamfetamin ele geçirildi
Samsun’da iki ayrı uyuşturucu operasyonu: 77 bin 160 sentetik ecza ele geçirildi
Rusya Savunma Bakanlığı duyurdu Ukrayna'da 1 haftada 9 gemi vuruldu, 7 yerleşim yeri ele geçirildi
Alıcı kılığına giren jandarmadan silah kaçakçılarına suçüstü: 58 tabanca ele geçirildi
Samsun'da kaçakçılık operasyonu: 432 paket kaçak tütün ele geçirildi
Bafra’da 138 kilo esrar ele geçirildi
Samsun’da uyuşturucu operasyonunda 138 kilo skunk ele geçirildi
Bafra’da 138 kilo esrar ve 1757 kök kenevir ele geçirildi
Samsun’da uyuşturucu baskını: 4 bin 856 sentetik ecza ele geçirildi
İstanbul'da tekstil atölyesine operasyon 100 ruhsatsız tabanca ele geçirildi