Kaymakamlık Bahçesinde Vali İbrahim Şahin’i karşılayan protokol üyeleri Şahin’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak çiçek sundular. Hoş karşılamadan dolayı Vali İbrahim Şahin, Kaymakamlık personeline teşekkürlerini etti. İlçe Kaymakamı Caner Yıldız ile yaklaşık bir saat konuşan Vali İbrahim Şahin ardından Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı ziyarette bulundu.
HABER-FOTO: Nevzat AKKAYA - Nuri Oğuzhan ŞEKER
![vali1.20141113090601.jpg vali1.20141113090601.jpg](https://www.haberexpres.com.tr/d/other/vali1.20141113090601.jpg)
![vali2.20141113090609.jpg vali2.20141113090609.jpg](https://www.haberexpres.com.tr/d/other/vali2.20141113090609.jpg)
![vali3.jpg vali3.jpg](https://www.haberexpres.com.tr/d/other/vali3.jpg)
![vali4.jpg vali4.jpg](https://www.haberexpres.com.tr/d/other/vali4.jpg)
![vali5.jpg vali5.jpg](https://www.haberexpres.com.tr/d/other/vali5.jpg)
![vali6.jpg vali6.jpg](https://www.haberexpres.com.tr/d/other/vali6.jpg)
![vali8.jpg vali8.jpg](https://www.haberexpres.com.tr/d/other/vali8.jpg)
![vali7.jpg vali7.jpg](https://www.haberexpres.com.tr/d/other/vali7.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.