Olay, Canik ilçesi Belediyeevleri Mahallesi Cengiz Topel Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, birbirlerine bıçak ve satırla saldıran iki grup arasında çıkan kavgada B.K. (23) ve B.K. (29) yaralandı. Darp ve bıçakla yaralanan 2 şahıs, 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis olayla ilgili 3 kişiyi gözaltına alırken, soruşturmanın devam ettiği bildirildi.
Samsun'da Bıçaklı Satırlı Kavga: 2 Yaralı
Yayınlanma:
Güncelleme:
Samsun'da meydana gelen bıçaklı satırlı kavgada 2 kişi yaralandı
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Asayiş
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.