"BU SEÇİMİ MİLLET KAZANACAK"

"BU SEÇİMİ MİLLET KAZANACAK"
Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Adem Güney, seçim çalışmaları kapsamında, Samsun Gülsan Sanayi Sitesi Koruma ve Yaşatma Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programına katıldı

Kahvaltıda Samsun Gülsan Sanayi Sitesi Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı İbrahim Ülker, Gülsan Sanayi Esnafının dükkânlarından çıkarılmak istendiğini ve yeni yapılan sanayi sitesinde yeterli yer olmadığı için büyük mağduriyet yaşandığını belirterek şikâyetlerini dile getirdi.

Güney kahvaltının ardından yapmış olduğu konuşmada Gülsan Sanayi Sitesinin sıkıntılarını bir an önce gidermek için Milli Görüş Belediyeciliği’ne ihtiyaç olduğunu dile getirerek sanayi esnafının halinin içler acısı olduğunu, alt yapı ve yolların perişan olduğunu, 30 sene önceki Belediye Başkanı Kemal Vehbi Gül zamanından kalma alt yapı yollarda sanayi esnafının mücadele verdiğini dile getirdi.

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Avukat Adem Güney, Bizim temel anlayışımız sanayi esnafımızın işinin, aşının, üretiminin arttırılmasıdır. Esnafımızın üretimininartırılması için ne gerekiyorsa, nasıl desteklenmesi gerekiyorsa destek verilmelidir. Çünkü sanayi esnafı üretimin ve istihdamın bel kemiğidir…” diyerek şöyle devam etti;

“Bu alt yapıyı yenilemek bu yolları düzeltmek çok mu zordu. Her yıl sel felaketine terk edilen esnafımızın halini derdini görecek dinleyecek kimse yok mu bu şehirde.

Gülsan Sanayi sitesi kalkıyor. Kentsel dönüşüme sokulmuş. Burada bir mağduriyet söz konusu; özellikle esnaf, sanatkâr olan arkadaşlarımız kiracı oldukları, mal sahibi olmadıkları için yeni yapılan Toybelen Sanayi Sitesinden yer alamamışlar. Ne yapacak şimdi bu esnafımız. Dükkanı kapanacak, işsiz mi kalsın? Bunu düşünen hiç yok. Neden sen esnaf sayısı kadar dükkan yapmıyorsun? Yer yok dersen yer var. Biz sanayi sitelerini genişleterek esnafımıza verecek ve kira öder gibi dükkân sahibi olmasını sağlayacağız. Sanayi sitelerimizin alt yapı sorununu en kısa zamanda çözeceğiz.

BU SEÇİMİ MİLLET KAZANACAK

Bizi iktidara taşıyacak olan AK Parti’nin küstürdüğü, kenara ittiği, sorunlarına çözüm olmadığı emekliler, küçük esnaf, Sanayi sitelerinin mağdur olan iş ve istihdam kapısı olan üreticileri olacaktır.

AK Parti şuanda hiçbir meseleye çözüm üretecek durumda değildir. Çünkü onlar rantiye partisi haline gelmişlerdir. Görüyorsunuz, AK Parti içindekioligarkların belediyeleri bölüşmek için düştükleri durumu… Hala adaylarını açıklayamadılar. Neden Çünkü o belediye senin bu belediye benim kavgası veriyorlar.

AK PARTİ SAADET ZİNCİRİ PARTİSİ HALİNE GELDİ

AK Parti bir Saadet Zinciri Partisi haline gelmiş, zenginlerin, işadamlarının partisi olmuş, vatandaştan, halktan esnaftan, seçmenden kopmuş durumdadır.

Artık eşitsizlik, yoksulluk, işsizlik ve adaletsizlik AK Parti’nin umurunda değildir.

Artık bu düzenin değişme zamanı gelmiştir.

Artık Adil Düzen, Yeniden refah Partisi ve Milli Görüş Belediyecisinin vakti gelmiştir.

AK Parti’nin bu seçim sloganlarına bakın, Gerçek Belediyecilikmiş…

Yahu sen 25 yıldır şakacıktan mı belediyecilik yapıyordun.

Artık iş üretemedikleri gibi söz de üretemiyorlar.

Yalanın, dolanın, rantın, talanın şakanın patisi haline gelmişler.

Rantı bölüşemiyorlar.

Bunlardan çare beklemek, bunların çözüm olacağına inanmak bir beş sene daha kaybetmek demektir…”

Kaynak:Ünal Daldal

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Siyaset