“BIRAKIN, BU İŞİ SİZ YAPAMIYORSUNUZ”

“BIRAKIN, BU İŞİ SİZ YAPAMIYORSUNUZ”
YRP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Adem Güney, “Samsun’da en hızlı büyüyen, en canlı, en dinamik parti Yeniden Refah Partisi’dir” dedi

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Adem Güney, seçim çalışmaları kapsamında, Samsun Atakum Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde düzenlenen Dünya Ordulular Günü etkinliğine, ardından İpek ve Alperen Carus çiftinin Yelken Kulübünde düzenlenen nikah törenine, daha sonra Samsun Canik ilçesinde Salıpazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin açılış törenine, Kars Ardahan Iğdırlılar Samsun Derneği Kültür ve Kaz Gecesine katıldı. Güney ardından da Alagömlek Köyü Sevenleri Derneği başkanı Ahmet Güdel ve mahalle sakinleriyle buluştu.

Avukat Adem Güney buralarda vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde, Yeniden Refah Partisi’nin, Samsun’da parlayan yıldız haline geldiğine dikkat çekerek,

“Samsun’un her köşesinde her kesimden insanımızın büyük ilgisi ve teveccühüyle karşılaşıyoruz. Samsun’da bütün partilerden daha fazla dikkatle takip edilen, merak edilen parti, herkesin samimiyetine coşkusuna mazhar olan başkan adayı haline geldik.

birakin-bu-isi-siz-yapamiyorsunuz-5.jpg

Yeniden Refah Partisi Samsun’da 7 bin 500 bin üyeye ulaşmış durumdadır. İnşallah yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Partimize ve şahsıma gösterilen ilgi ve alakayla seçimi birincilikle sonuçlandıracağız.

Biz Samsun’u yeniden Milli Görüş Belediyeciliğiyle tanıştırmak için yola çıktık koşarak hedefimize doğru ilerliyoruz.

31 Mart’ta Yeniden Refah’ın zaferi neden önemli?

Ahlaklı Belediyeciliğin tesisi için önemli,

Millî Görüş Belediyeciliğinin tesisi için önemli,

89 ve 94 Ruhunun yeniden canlanması için önemli,

birakin-bu-isi-siz-yapamiyorsunuz-6.jpg

TABELALARI AYRI UYGULAMALARI AYNI BELEDİYECİLİKTEN KURTULACAĞIZ
Kendi adamlarını kayırarak, bağlı olduğu lobi ve localara kıyaklar geçerek Samsun’un öz kaynaklarını heba ettikten sonra borçlanarak, suya elektrikten fazla zam yaparak yönetilen bir belediye yerine israfı, yalanı ve talanı durduracak Milli Görüş belediye için önemli, Ahlaki ve manevi kalitesi yüksek nesillerin yetişmesi için önemlidir” diye konuştu.

YRP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Adem Güney şöyle devam etti;

“Bugün Türkiye'de tabelaları ayrı ancak uygulamaları aynı olan belediyecilik anlayışları çökmüştür, yerle yeksan olmuştur.

Belediyelerde bugün yaşanan sorunların temelinde zihniyet sorunu yatmaktadır.

Ve bu sorunlu zihniyetin sebebi de ahlak yoksunluğudur, ahlak sorunudur. Samsun’un parasını belediyenin gelirlerini, bütçesini yolsuzluğa ve ranta peşkeş çekmek bir ahlak sorunudur.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Türkiye’nin en borçlu belediyesi haline gelmiştir. Ve Halen daha meclisten borçlanma yetkisi istenmekte ve bu da ittifakın oy çokluğuyla kabul edilmektedir.

BIRAKIN BU İŞİ SİZ YAPAMIYORSUNUZ, BECEREMİYORSUNUZ
Artık Samsun’un borçla yönetilmesine, alınan borçların faiz ödemeleriyle geleceğinin ipotek altına alınmasına bir son vermek, bir dur demek, bırakın siz bu işi yapamıyorsunuz, beceremiyorsunuz demek lazımdır.

Düşünün ki sanayi sitelerinde halen daha Milli Görüşün son belediye başkanı Kemal Vehbi Gülten kalma alt yapılar, yollar vardır. 30 yıldır Bakımsızlıktan köstebek yuvası olmuş yollarda sanayi esnafımız çile çekmeye mahkûm edilmektedir. Samsun’un bütçesini har vurup harman savurmak, 30 yıllık yolları alt yapıyı bakımsız bırakmak büyük bir ahlak sorunudur.

Millî görüş belediyeciliği demek ahlaklı belediyecilik demektir.

Ahlaklı belediyecilik. Bu bir zihniyettir. Bir anlayıştır. Bir ruhtur.Samsun’un bıkıp usandığı ahlaktan yoksun, rant odaklı belediyecilik anlayışını Cenabı Allah'ın izniyle halkımızın teveccühüyle yıkacağız ve yerine ahlaklı hâkim kılacağız inşallah…”

Kaynak:Emine Temiz Yılmaz

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Siyaset